GÜLAY AYKAÇ AYDIN – Yönetim Danışmanı / İşletme Koçu

SmartBusiness® MartConsulting®

Robert Kolej mezunu olan Gülay Aykaç Aydın, Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden aldı. Daha sonra Ekonomi alanında 2. üniversiteyi bitirdi.

Çalışma hayatına Koç Holding’e ait Demirdöküm’de Stratejik Planlama Mühendisi olarak başlayan Gülay Aykaç Aydın, 25 yılı aşkın iş hayatı geçmişinde Demirdöküm ve Vaillant’ta sırasıyla Ürün Müdürü, Stratejik Planlama Müdürü, Pazar Araştırma Müdürü ve Marka Müdürü olarak görev yaptı. Koç Holding’de Koç 2000, CRM, Paro kurulumu ve Pazar araştırmaları ekiplerindeki görevlerini paralel olarak yürüttü. Çağrı merkezi kurulumu, Bayilik yapılanması ve İş Geliştirme projelerinde liderlik yaptı. Demirdöküm’ün Alman Vaillant Group’a satış operasyonunda yer aldı. Satınalma sonrası yeniden yapılanma ve SAP Implementasyon süreçlerini de yönetti.

Gülay Aykaç Aydın, 2015 yılından bu yana Strateji, Yatırım Planlama, Pazarlama Yönetimi ve Marka Yönetimi alanlarında Yönetim Danışmanlığı ve İşletme Koçluğu hizmeti vererek değer yaratmaya devam etmektedir.