Yönetim Karar Danışmanlığı

Sektörel Karar Danışmanlığı

Ekibiz Biz:

Ekip olmak beraber çalışmak değildir. Bütünü oluşturan parçaların toplamından daha fazlasıdır. Her biri kendi alanın gerçek uzman değerlerin bir araya geldiği MartConsulting® yapısı, tüm yetkiliklerin birbirini tamamladığı güçlü bir yapıdır. İş hayatının tepe yönetimlerinden farklı uzmanlıklarla, yönetici koltuklarında başarıyla şirketleri yönetmiş, kritik yönetim kararları almış, gerçek uygulamadan gelen insanlardır. Teoriyi, literatürü bilen, dünyayı, örnek iyi ve kötü uygulamaları sonuçlarıyla beraber takip eden, ama iş hayatının pratik gerçeklerinin içinde olan danışman iş insanları başarımızın özüdür.

Biz Kimiz:

TUĞRUL ATABEY – Kurucu / İşletme Koçu / Yönetim Danışmanı

Endüstri Mühendisliği lisans eğitimi ve Stratejik İşletme Yönetimi lisansüstü eğitimi almış, çalışma hayatı paralelinde yönetim, strateji, verimlilik, kalite, İK, yalın üretim ve kurumsal yazılımlar gibi onlarca yönetim konusunda uzmanlık seviyesinde eğitimler de almıştır.

GÜLAY AYKAÇ AYDIN – Yönetim Danışmanı / İşletme Koçu

Robert Kolej mezunu olan Gülay Aykaç Aydın, Lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden aldı. Daha sonra Ekonomi alanında 2. üniversiteyi bitirdi.

MURAT KELEŞTİMUR – Yönetim Danışmanı / Pazarlama Stratejisti

Elektronik Mühendisliği lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesinde tamamlamıştır. Kimsenin adını bile duymadığı yıllar olan 1997’den beri CRM ve diğer yönetim yazılımları projelerini yönetmiş ve bu göreve paralel, bu tür işleri konu edinen şirketlerin ortak ve yöneticisi olarak yönetim görevlerini de yürütmüştür.

ALİ KERİM ÜN – Yönetim Danışmanı / İşletme Koçu

1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İş hayatına otomotiv ana sanayiinde dizayn mühendisi olarak başlamış, daha sonra Türkiye’nin Koç, Doğuş , Çukurova , Hattat, Soyak Holding gibi önde gelen holdinglerin grup şirketlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulunmuştur.

ALPER UYAR– Yönetim Danışmanı / Finansal Strateji Danışmanı

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Lisans ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi Ön Lisans eğitimini almıştır. Çalışma hayatına 1986 yılında İktisat Bankası' nda başlayan Alper Uyar bankacılık ve finans sektöründe uzun yıllar üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

H. BÜLENT İNEL – Yatırım ve Yönetim Danışmanı / İşletme Koçu

Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu olan İNEL, yine aynı Üniversite’de tamamladığı MBA programını başarıyla tamamlamıştır.

ÇAĞATAY YILDIRIM – Yönetim Danışmanı

Endüstri Mühendisliği lisans eğitimi sonrası çalışma hayatına Otomotiv Sektöründe BMC’de sırası ile Planlama, Satınalma ve Proje Mühendisliği görevleriyle başlayan yöneticilik kariyerine bundan sonra çok uluslu firmalarda önce Alfa Laval’de sonrasında 3M Türkiye ve 3M Almanya’da ve son olarak ta Goodyear Türkiye’de Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme üst yöneticilik rollerinde başarıyla görev yaptı.

DİLEK ASLAN YANIK – Dış Ticaret ve Danışmanı / Serbest Bölgeler Uzmanı

Dış Ticaret Ön Lisans ve İşletme Lisans eğitimi sonrasında 1992 yılında Refarm Şirketler Grubunda Dış Ticaret Bölümü ve sonrasında Unifree A.Ş. firmasında 14 yıl Serbest Bölge Operasyon ve Gümrük Yöneticiliği, Tozmetal / GKN Sinter Metal A.Ş.’de 10 yıl Serbest Bölge ve Dış Ticaret Yöneticili ile profesyonel hayatta konusunda uzman, yetkili, üst düzey yöneticilik görevlerinde birçok zorlu ve sorumluluk gerektiren bir çok karar ve operasyona imza attı.

HÜSEYİN AKKOÇ – Yatırım ve Yönetim Danışmanı / Kauçuk Teknoloji Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Mühendisliği Lisans eğitimi sonrası Kauçuk üretimine adanmış bir profesyonel kariyer sürecinde; İlteks Kimyevi Maddeler A.Ş - İstanbul, Asteks Kauçuk A.Ş - İstanbul, Globus Gummiwerke GmbH – Hamburg Almanya, Arsan Kauçuk A.Ş - İstanbul şirketlerinde Ar-Ge Mühendisliğinden, Ürün Mühendisliğine, Üretim Yöneticiliğinden, Fabrika Müdürlüğüne her kademede, Türkiye’de ve yurtdışında saygın firmalarda, kauçuk parça üretiminin tüm teknik ve idari süreçlerini yönetmiştir.

Veli ERDAŞ – Yönetim Danışmanı / Pazarlama Stratejisti

1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İş hayatına otomotiv ana sanayiinde dizayn mühendisi olarak başlamış, daha sonra Türkiye’nin Koç, Doğuş , Çukurova , Hattat, Soyak Holding gibi önde gelen holdinglerin grup şirketlerinde çeşitli üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulunmuştur.